У Ромнах поліцейські взяли участь у координаційні нараді + ФОТО

Влада, Дата, Поліція 11:01, 3.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Захід було присвячено Всеукраїнській акції “16 днів проти насильства”.
Вчора, 2 грудня, на зустрічі, яка відбулася у Роменській районній державній адміністрації, правоохоронці разом з присутніми співробітниками місцевої райдержадміністрації обговорили питання щодо проведення спільних активних профілактичних заходів під час Всеукраїнської акції, яка розпочалася 25 листопада та триватиме до 10 грудня включно.
Головною її метою є привернення уваги громадськості до проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
Під час наради було обговорено, які заходи вже проведені та, які ще заплановані. Зокрема було вирішено: провести спільні відвідування громадян, які схильні до вчинення домашнього насильства; обговорено питання подальшої взаємодії поліцейських та співробітників різних відділів місцевої райдержадміністрації у даному напрямку роботи; наголошено на продовженні профілактичних зустрічей з особами, які стали жертвами насильства, та заплановано проведення занять та зустрічей з підлітками та школярами на тему “Як себе захистити”.
Поліцейські ж нагадують громадянам, що у випадку, якщо хтось став жертвою домашнього насильства, то ні в якому разі не терпіть цього, а негайно повідомте про це за номером “102”, де вам обов’язково допоможуть.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору