У Ромнах поліцейські взяли участь у засіданні комісії з питань прав дитини 

Діти, Поліція 17:07, 4.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні у ході засідання комісії Роменської міської ради співробітники ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції обговорили питання щодо захисту прав дитини.

У засіданні взяли участь інспектори ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції  та представники різних відділів Роменської міської ради. Це управління соціального захисту населення, відділ освіти та відділ молоді і спорту виконавчого комітету.

Під час засідання розглядались питання щодо проживання дітей в родині; про встановлення для батьків днів та годин зустрічей з малолітніми дітьми; про призначення опікунства над малолітніми та про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей сиріт та дітей, що позбавлені  батьківського піклування.

Батькам, які були присутні на засіданні, наголошено про їхні обов’язки, щодо забезпечення належних умов виховання та навчання дітей. Окремих батьків попереджено про те, що у разі невиконання ними батьківських обов’язків передбачена адміністративна відповідальність за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

По завершенню засідання комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані  на захист прав та інтересів дітей.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору