У Ромнах поліцейським розповіли про спецпідрозділ “Лють”

Поліція 12:05, 5.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Днями представники ГУНП в Сумській області, а також куратор проєкту «Лють» зустрілися зі співробітниками поліції, пенсіонерами МВС та представниками територіальної оборони м. Ромни аби детально розповісти про об’єднану штурмову бригаду Національної поліції України.

 

Зустріч відбулася у актовій залі приміщення Роменської районної державної адміністрації.

 

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник УПД ГУНП в Сумській області Дмитро Заремба. Він зазначив, що в Україні створено новий міжрегіональний територіальний орган Національної поліції України — Департамент поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригад «Лють» та детально розповів про завдання, які буде виконувати дана бригада. Після чого зауважив, що навчання бійців триватиме кілька місяців: спочатку індивідуальне, потім – в складі підрозділу і коли командир буде розуміти, що підрозділ готовий, вони перейдуть до виконання бойових завдань.

 

На зустріч завітав і координатор даного проєкту, який детально розповів про структуру, місце дислокації, фінансове забезпечення майбутніх співробітників, умови подання заяв для участі у конкурсі на різні посади даного спецпідрозділу, взаємодію під час виконання завдань та про ризики, що можуть виникнути під час виконання функціональних обов’язків.

 

По закінченню заходу запрошені гості отримали вичерпні відповіді на всі запитання.

 

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору