У Ромнах попрощалися з Євгеном Гладуном, який загинув на Донеччині + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

12 листопада 2022 року, виявивши стійкість і мужність при захисті Батьківщини, під час артилерійського обстрілу на Донеччині героїчно загинув солдат, наш земляк Євген ГЛАДУН.

Провести в останню путь полеглого військовослужбовця, призваного на військову службу за призовом під час мобілізації, стрільця-санітара механізованого відділення прийшли рідні, друзі, знайомі, бойові побратими, керівництво та мешканці громади.

Звернувшись до громади міський голова Олег СТОГНІЙ, зазначив: «Понад 200 днів Україна героїчно протистоїть повномасштабному вторгненню росії. Ворог щосили намагається тримати нашу країну у напрузі, але майже щодня завдяки сміливості та непоборності українських воїнів наша держава звільнює свої території. Збройні Сили України гідно дають відсіч російським військам та протистоять їм, навіть ціною власного життя. Сьогодні ми в глибокій скорботі прощаємося з саме таким відважним та непокірним українським захисником Євгеном ГЛАДУНОМ. Доземно з вдячністю та шаною, вклоняємося йому за незламну силу духу та непохитну віру. Євген не пошкодував життя заради мирного та незалежного майбутнього країни.  Щирі співчуття рідним та близьким! Вічна та світла пам’ять Герою».

Для українців свобода і гідність завжди були основоположними цінностями. Пам’ять про Євгена ГЛАДУНА вже назавжди викарбувана на скрижалях боротьби українського народу. Націю  не можливо подолати,  допоки є такі справжні воїни-захисники, гордість країни, які готові до останнього обороняти кордони рідної держави, її суверенітет і незалежність.

Герої не вмирають!

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору