У Ромнах пожежники провели профілактичні бесіди + ФОТО

ДСНС 13:48, 8.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями працівники 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини з дотриманням необхідних проти епідеміологічних вимог провели профілактичну роботу в житловому секторі Ромен.

Під час бесіди вони розповідали людям про правила пожежної безпеки, наголошували, що необхідно уважно слідкувати за станом електромереж. Також нагадали, що при виявленні підозрілих предметів, схожих на снаряди, міни чи інші вибухонебезпечні предмети, категорично забороняється їх торкатися, необхідно припинити будь-які роботи в районі знахідки, огородити небезпечне місце та терміново повідомити про це до місцевих органів влади або безпосередньо на лінію «101».

Окремо працівники Служби закликали громадян докладати всіх зусиль спрямованих не недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах. Особливу увагу приділили соціально незахищеним громадянам та людям похилого віку.

«Під час роз’яснювальної роботи співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій наголосили дорослим про те, що небезпечно залишати маленьких дітей вдома без нагляду, адже залишившись на самоті малеча може не усвідомлювати небезпеку від забав із сірниками або запальничками. Аби люди пам’ятали та дотримувалися елементарних правил пожежної безпеки, рятувальники вручали пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки й алгоритмом дій в екстрених випадках», – йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору