У Ромнах правоохоронці долучились до проведення заходів у рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу + ФОТО

Безпека, Діти, Поліція 15:01, 20.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні інспектори з ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції провели зустріч з учнями Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 та роз’яснили їм поняття булінгу та про те, як протидіяти такому негативному явищу.

Під час виступу правоохоронці розповіли, що у підлітковому середовищі дуже часто трапляються випадки, коли хлопчики або дівчатка дуже жорстоко або ж агресивно себе поводять стосовно інших. На прикладі реальних ситуацій розповіли про наслідки, що бувають, коли дитина замовчує факт вчинення відносно неї будь-якого прояву насилля чи цькування.

Зокрема, за допомогою демонстрації відео на дану тематику учням було роз’яснено, що таке булінг, його різновиди та яка буває відповідальність для самих булерів. Далі відбулося обговорення почутого та побаченого, під час якого діти з цікавістю вели діалог з поліцейськими.

Також, в ході зустрічі співробітники поліції пояснили, як потрібно діяти та до кого звертатись за допомогою у разі виникнення подібної ситуації. Та закликали школярів ніколи не замовчувати про випадки цькування у школі, та негайно інформувати про це дорослих або ж телефонувати в поліцію за номером 102.

А наприкінці заходу, для кращого запам’ятовування інформації дітям було роздано відповідні пам’ятки.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору