У Ромнах правоохоронці обговорили питання дотримання прав людини

Безпека, Поліція 15:01, 20.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Опісля запровадження в дію пілотного проекту «Custody Records» у Роменському районному відділі поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, представники Національної поліції України разом з правоохоронцями Сумщини зібрались для обговорення нагальних питань.

Нарада відбулась під головуванням начальника Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України Руслана Горяченка. Присутні на зустрічі керівники і особовий склад головної інспекції та ізоляторів тимчасового тримання області обговорили питання та проблематику діяльності, з якою стикаються правоохоронці під час виконання службових обов’язків.

Зустріч відбулась у форматі діалогу, поліцейські задавали питання, отримували роз’яснення, мали змогу висловити свої міркування та ідеї щодо покращення ефективності роботи, почерпнути досвід на прикладі інших областей та поділитись своїм.

«Ми з впевненістю крокуємо до європейський стандартів, що підтверджує сьогоднішнє впровадження в дію системи «Custody Records» у Ромнах. Ми єдина команда і маємо працювати над дотриманням прав кожної людини, в тому числі поліцейського, щоб в подальшому отримати справедливе та неупереджене рішення щодо кожної особи», – зауважив Руслан Горяченко.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору