У Ромнах правоохоронці обговорили робочі питання зі спеціалістами «Центру пробації»

Поліція 14:06, 2.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Днями у Роменському районному секторі № 3 філії Державної установи «Центру пробації» в Сумській області правоохоронці провели робочу зустріч з представниками установи, на якій обговорили нагальні питання та шляхи взаємодії.
Під час наради Анастасія Гребенюк, інспектор сектору ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції, разом зі спеціалістами місцевого «Центру пробації» обговорили подальший план взаємодії щодо профілактики та запобігання скоєння правопорушень неповнолітніми. Також, обговорили питання щодо координації дій для поліпшення профілактичної та виховної роботи, своєчасне взаємоінформування щодо дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та схильних до асоціальної поведінки.
Зокрема були обговорені питання налагодження співпраці між службами, організація дієвої профілактичної та індивідуальної роботи з дітьми, їх батьками за місцем проживання та навчання.
В кінці зустрічі учасники наради прийняли рішення щодо проведення щомісячних звірок інформації про неповнолітніх осіб, які перебувають на обліку, обговорено питання взаємодії між службами та досягнуто взаємне порозуміння.
«Не дати зламатись, повірити в себе, допомогти стати на шлях виправлення – те, що нині суспільство повинно зробити для неповнолітніх, аби не втратити їх як громадян» – зазначила поліцейська Анастасія Гребенюк.
Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору