У Ромнах правоохоронці провели онлайн-урок зі школярами, які перебувають на дистанційному навчанні 

Діти, Освіта, Поліція 10:03, 7.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Інспектори з ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції за допомогою програми Zoom провели онлайн-урок з учнями Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4. Під час якого роз’яснили школярам про правила поведінки вдома та пояснили, що таке булінг і як йому протидіяти.  

На початку уроку старший інспектор з ювенальної превенції Роменського РВП Алла Кириченко розповіла школярам, які наразі перебувають вдома на дистанційному навчанні, про правила поведінки вдома та роз’яснила основні правила поводження з електроприладами.

Вона зазначила, що категорично забороняється: користуватися зіпсованими вимикачами, вилками та розетками; торкатися електроприладів мокрими чи вологими руками; тушити пожежу водою, якщо загорілася розетка чи електродріт; вставляти будь-які предмети в розетку та залишати без нагляду ввімкнені в мережу прилади, коли ними ніхто не користується.

Також, під час онлайн-зустрічі Алла Кириченко роз’яснила учням поняття “булінг”, різновиди його прояву та, особливу увагу приділила такому його виду, як кібербулінг. Інспектор поліції пояснила, що він проявляється через приниження дитини за допомогою різних електронних пристроїв. Це пересилка неоднозначних фото, обзивання по телефону, знімання на відео бійок чи інших принижень і викладання цих відео в мережу Інтернет, чи цькування через соціальні мережі.

Школярам було роз’яснено й про відповідальність, що буває для самих булерів, і про те, як потрібно діяти та до кого звертатись за допомогою у разі виникнення подібної ситуації.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору