У Ромнах правоохоронці звітували перед громадою

 Поділитися

Поділитися в

Вчора роменські поліцейські офіцери громади були присутніми на сесії міської ради, де відзвітували про пророблену роботу за 6 місяців перед громадою. Основою метою даного заходу — є підвищення рівня довіри населення до поліції.

Так, поліцейські офіцери громади Роменського районного відділу поліції Володимир Сангул та Андрій Рудик, завітали на чергове засіданні сесії Роменської міської ради та розповіли всім присутнім про свої напрацювання за півроку.

Під час свого виступу поліцейські розповіли, що вони обслуговують сім старостинських округів, а це в загальному 36 населених пунктів з населенням в 12 500 громадян.

Правоохоронці прозвітували про стан криміногенної обстановки на території їх обслуговування, про вжиті превентивні заходи із запобігання кримінальним та адміністративним правопорушення.

Зокрема розповіли, що за звітний період ними було розкрито ряд злочинів, а саме це такі, що були вчинені в сфері незаконного обігу наркотиків та вчинені проти життя та здоров’я громадян. Також, офіцерами громади було складено 42 адміністративних матеріали, з яких по пріоритетним напрямкам роботи було виявлено 29 порушень. Також, було здійснено перевірку 205 власників зброї.

По завершенню правоохоронці зазначили, що лише у тісній взаємодії поліції та громади можливе створення безпечного суспільства, зниження кількості адміністративних та кримінальних правопорушень.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору