У Ромнах презентували книгу «Нескорені»

Культура 09:01, 31.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

«Завдяки Тетяні Станіславівні ЛІСНЕНКО, відбулася презентація книги «Нескорені» – шостої колективної збірки поезій літераторів Громадської організації «Літературне об’єднання «ДИВОСЛОВО», – пише голова Роменської міської ради Олег Стогній.

30 серпня в центральній міській бібліотеці для дорослих імені Бориса Антоненка-Давидовича в теплій не вимушеній атмосфері відбулася презентація шостої колективної збірки поезій «Нескорені» літераторів Роменщини, членів ГО «Літературне об’єднання «ДИВОСЛОВО».
«Нескорені» – це гроно поезій про мужність і патріотизм захисників України у повномасштабній війні з росією 2022 року. Збірка присвячена всім, хто бореться з ворогом за рідну землю, рідний край, за свободу і незалежність, збройним силам України, бійцям територіальної оборони, партизанам, волонтерам – всім, хто наближає жадану перемогу.
Привітати поетів з цією подією завітали шановні гості: міський голова Олег СТОГНІЙ та начальник відділу культури Тетяна БАЛЯБА. Олег Анатолійович в своєму виступі наголосив, що слово — це справді зброя, воно несе силу та істину, снагу та натхнення, воно вражає ворога правдою та надає завзяття нашим захисникам.
Збірка побачила світ завдяки голові ГО «Літературне об’єднання «ДИВОСЛОВО» Тетяні ЛІСНЕНКО. Саме вона згуртувала літераторів, зібрала їхні твори, підготувала книжку до друку. Тетяна Станіславівна познайомила присутніх із авторами, які увійшли до збірки, вручила новим членам літературного об’єднання посвідчення, а найактивнішим – подяки.
Слова вітань звучали від колег по перу: Тамари МАРЧЕНКО, Наталії ЦИС, Людмили КРАНГИ, Тетяни МОЧАКОВОЇ, а також від Тетяни ОХОТНИК та Софії СТРЕЛЬЧЕНКО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору