У Ромнах пройшла акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» + ФОТО

Безпека, Діти, ДСНС 15:10, 13.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Задля посилення інформаційно-профілактичних заходів у закладах середньої освіти, рятувальники організували акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Працівники Роменського районного управління ГУ ДСНС України у Сумській області, провели бесіди з учнями 1-4 класів місцевої ЗОШ № 8.

Під час діалогу з початківцями рятувальники нагадали основні правила безпечної поведінки, наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки вдома та під час навчального процесу, а також наголосили на основних небезпеках осіннього періоду.

Окремо співробітники Служби порятунку поспілкувались з педагогічним колективом. В режимі діалогу відповіли на питання, які турбують найбільше. А ще надали практичну допомогу з питань безпеки життєдіяльності.

Також була проведена навчальна евакуація дітей та персоналу з навчального закладу, під час якої рятувальники та педагоги відпрацювали алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації.

Наостанок вчителі та учні подякували рятувальникам за цікавий день та наголосили на необхідності проведення подібних заходів, оскільки вони змалечку виховують у підростаючого покоління навички безпечної поведінки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору