У Ромнах проводять рейдові перевірки торгових закладів

 Поділитися

Поділитися в

Такі групи щодня перевіряють дотримання протиепідемічних заходів в закладах торгівлі та інших об’єктах, робота яких дозволена при «червоному» рівні карантину. Також перевіряється дотримання карантинних обмежень в роботі закладів громадського харчування та непродовольчих магазинів. У разі недотримання працівниками чи відвідувачами встановлених правил, складають протокол про адміністративне порушення.

У ході проведення рейдів членами мобільної групи проводиться роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання та громадян щодо правил дотримання карантину та виконання протиепідемічних заходів.

За результатами сьогоднішнього рейду було обстежено 7 закладів торгівлі наряду з чим також проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота, Разом із тим, члени мобільної групи склали один акт щодо виявлених порушень карантину у продовольчому магазині, оскільки були відсутні дезінфікуючі засоби для вологого прибирання та відповідний графік. Також по вул. Соборній в одному з продуктових магазинів були відсутні маркування на підлозі соціальної дистанції на відстані 1,5 м між покупцями.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору