У Ромнах проїзд в громадському транспорті здорожчав до 12 грн

 Поділитися

Поділитися в

На позачерговому засіданні виконкому підняли ціну на проїзд у міських автобусах до 12 грн.

За інформацією начальника управління економічного розвитку Роменської міської ради Юлії ЯНЧУК, у зв’язку із стрімким зростання вартості пального, надійшли звернення від пасажирських перевізників з проханням переглянути тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Так, у діючому тарифі (8 грн) закладена вартість пального: газ – 27,70 грн, дизельне паливо – 28,00 грн. При цьому, на сьогоднішній день вартість пального становить: газ – 44,00 грн, дизельне паливо –70,00 грн.

Як зазначив очільник громади Олег Стогній, є лише два варіанти розвитку ситуації: підвищення вартості проїзду на міських маршрутах, або ж вимушене призупинення перевезень через їх збитковість.

Проїзд пасажирів, які мають право на пільгове та безкоштовне перевезення міським автомобільним транспортом загального користування, здійснюється відповідно до рішення Роменської міської ради від 26.01.2017 «Про затвердження переліку категорій жителів міста Ромни, які мають право на безкоштовне та пільгове перевезення міським автомобільним транспортом загального користування» (зі змінами).

Проїзд учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти міста Ромни у міських автобусах загального користування здійснюється відповідно до рішення Роменської міської ради від 14.12.2018 «Про Порядок надання пільгового проїзду у міських автобусах загального користування учням 1-11 класів, які навчаються в закладах загальної середньої освіти м. Ромни та відшкодування витрат, пов’язаних з наданням таких пільг

Рішення щодо встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування набудуть чинності з моменту їх оприлюднення в міськрайонній газеті «Вісті Роменщини» та обов’язкового повідомлення про це споживачів виконавцями послуг у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення їх у дію з визначенням причин зміни вартості та наданням відповідних обґрунтувань з посиланням на рішення відповідних органів.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору