У Ромнах роботи із будівництва захисної споруди у школі виконані лише на 17%
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумщині відбулось засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» щодо використання бюджетних коштів для будівництва укриттів та ремонту доріг.
У Роменській громаді роботи із будівництва захисної споруди у навчальному закладі виконані лише на 17%.
Для порівняння: у школі Охтирської громади роботи виконані на 42%, у сумській школі – на 75%.
Звертаючись до керівниці відділу освіти Роменської міської ради, перший заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко зазначив, що варто посилити контроль за термінами виконання робіт і своєчасним та ефективним освоєнням бюджетних коштів, повідомляє Сумська ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: