У Ромнах роботи із будівництва захисної споруди у школі виконані лише на 17%

 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині відбулось засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» щодо використання бюджетних коштів для будівництва укриттів та ремонту доріг.

У Роменській громаді роботи із будівництва захисної споруди у навчальному закладі виконані лише на 17%.

Для порівняння: у школі Охтирської громади роботи виконані на 42%, у сумській школі – на 75%.

Звертаючись до керівниці відділу освіти Роменської міської ради, перший заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко зазначив, що варто посилити контроль за термінами виконання робіт і своєчасним та ефективним освоєнням бюджетних коштів, повідомляє Сумська ОВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору