У Ромнах рятувальники нагадали про правила безпеки + ФОТО

Безпека, ДСНС 13:30, 12.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

11 квітня фахівці ДСНС поспілкувались з жителями Ромен щодо правил безпеки. Рятувальники наголосили громадянам на дотриманні правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, нагадали про заборону наближуватись до них, намагатись перенести чи розібрати, нагадали, що не можна користуватись засобами зв’язку поблизу таких знахідок. Також громадянам роз’яснили, що відходити від такого предмету необхідно тим шляхом, яким прийшов, попередити оточуючих про небезпечний предмет та повідомити екстрені служби за номерами 101 та 102.

Також окремою темою спілкування з громадянами стало спалювання сухої рослинності. Оскільки не зважаючи на військовий стан в країні населення почало впорядковувати свої присадибні ділянки та спалювати залишки трави, листя та сміття.

Рятувальники нагадали, що такі дії несуть шкоду для здоров’я та навколишнього природного середовища, а при виході з під контролю такі загоряння спричиняють масштабні пожежі. Також фахівці ДСНС наголосили, що провокування загорянь в природніх екосистемах несе за собою адміністративну відповідальність.

Цього ж дня схожий захід було проведено і в м. Лебедин.

Головне управління ДСНС України в Сумській області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору