У Ромнах школярі приєдналися до онлайн-лекції Ювенальної поліції України

Діти, Поліція 15:06, 25.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вчора за ініціативи Ювенальної поліції України для школярів всієї країни було проведено онлайн-урок, під час якого дітям розповіли правила безпечної поведінки на дорогах в темний час доби.

До даного заходу приєдналися учні 5-Б класу Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 та інспектор ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції Інна Холод.

Під час онлайн-уроку з дітьми було проведено лекцію про основні правила поводження на дорозі і про те, як правильно користуватися світлоповертаючими браслетами та наліпками, щоб водій зміг побачити дитину на дорозі. Даний захід було проведено в рамках соціального проєкту «Безпека в дії», який започаткували Укргазвидобування Institute of Partnership and Sustainable Development та Ювенальна поліція України.

Також, в рамках даного заходу було оголошено конкурс малюнків серед дітей на тему: «Правила поведінки дітей на дорозі у темний або світлий час доби» та пояснено умови участі. Школярі ж пообіцяли обов’язково взяти у ньому участь.

Зокрема, по завершенню онлайн-лекції Інна Холод ще раз розповіла п’ятикласникам про правила особистої безпеки, яких потрібно дотримуватися по дорозі до школи та додому, як правильно і у яких місцях необхідно переходити дорогу та нагадала про те, які бувають наслідки у разі недотримання цих правил. А щоб інформація краще запам’яталася, роздала дітям відповідні інформаційні буклети.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору