У Ромнах стартує опалювальний сезон: тепло подадуть з 17 жовтня

ЖКГ 21:59, 14.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

14 жовтня міський голова Ромен Олег Стогній підписав розпорядження №279-ОД про початок опалювального сезону 2025–2026 років.

 

Згідно з документом, опалення у Ромнах розпочнеться з 17 жовтня. Тепло подадуть у:

 

заклади охорони здоров’я,

 

дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади,

 

об’єкти соціальної сфери,

 

житлові будинки всіх форм власності,

 

адміністративні будівлі підприємств, установ та організацій.

 

 

Постачання тепла забезпечуватимуть КП «Ромникомунтепло» та КП «Ромнитеплосервіс» Роменської міської ради.

 

Керівникам профільних установ, зокрема відділу освіти, КНП «ЦПМСД міста Ромни», управління адміністративних послуг та відділу культури, доручено розпочати опалювальний сезон на підпорядкованих об’єктах у зазначений термін.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору