У Ромнах вандали дісталися до укриттів: вирвали двері, поламали лавки, шафи та стільці + ФОТО

Вандалізм 12:00, 5.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє голова Роменської міської ради Олег Стогній.

«Невідомі особи пошкодили стіни, вирвали двері, поламали нові лавки, шафи для одягу, стільці… Речі, які мешканці дбайливо підготували для укриття, розкидані, а приміщення заповнене розбитим склом і сміттям», – написав він у Фейсбуці.

Додає, що у ПРУ щоденно працюють чергові, які забезпечують чистоту, порядок і збереження майна. Вони перебувають на місці з 8:00 до 17:00, контролюючи наявність необхідних засобів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору