У Ромнах відбулася презентація першої поетичної збірки Тетяни Мочакової + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

У Роменській бібліотеці імені Йосипа Дудки відбулася літературно-музична вітальня поетеси Тетяни МОЧАКОВОЇ, учасниці літературного об’єднання «Обрії», під час якої відбулася презентація її першої поетичної збірки «Ефір мого серця». До неї увійшли поезії, в яких відображені думки, реалії життя, спогади, сюжети із життя поетеси.

Добре та відкрите серце, любов та невичерпне прагнення до світлого майбутнього прокладало життєвий шлях Тетяни Мочакової. Кредо її життя – дарувати свій талант людям, творити добро та допомагати всім тими чеснотами, якими Бог щедро її нагородив.

На захід завітали представники місцевої влади, громадськості, культури та шанувальники творчості.

З виходом у світ першої книги поетесу вітали: керуючий справами виконавчого комітету Роменської міської ради Наталія МОСКАЛЕНКО, заступник міського голови виконавчих органів ради Василь МАРЮХА, начальник відділу культури Роменської міської ради Тетяна БАЛЯБА, заступник начальника відділу культури Роменської міської ради Яна МУТЛАГ. Вони зазначили, що вихід у світ нових книг, це завжди подія, як для самого автора так і для читачів, поціновувачів літератури, адже поезія торкається найглибших, найпотаємніших струн душі кожної людини. Її твори живуть та радують оточуючих своєю мелодійністю, душевністю, яку поетеса несе всім людям зі щирою та доброю посмішкою.

Також, з вітальним словом до поетеси звернувся місцевий композитор, у минулому – викладач Тетяни Мочакової Василь МАНЬКО. Саме зустріч з такою неординарною, талановитою особистістю, яким був її вчитель і вплинула на подальший розвиток її музичної творчості.
Привітали авторку з виходом нової поетичної збірки шанувальники творчості поетеси, друзі, які назавжди залишили розчерк пера на візерунках долі авторки: Надія КАРПЕНКО, Наталія ПЕТРЕНКО, Валентина БОРОДЬКО, Людмила КРАНГА, Любов ШЕМЧУК, Віктор КЛЕЙНІХ, Петро АКІМОВ, Людмила ГОРПИНЧЕНКО. Вітав свою наставницю і викладача Денис ГОРПИНЧЕНКО. Як викладач Бобрицької музичної школи підготувала до виступу на регіональних, обласних та Міжнародних конкурсах багато дітей. Майстерними солоспівами зачарував всіх вокальний дует «SENS» у складі Тетяни Мочакової та Людмили Горпинченко.
Тетяна Мочакова виступає, як поет, композитор, автор та виконавець багатьох театральних творів. Вона йде по життю, крізь негаразди та проблеми з позитивом та щирою піснею, яку любить дарувати зі сцени.


Бажаємо Тетяні Григорівні міцного здоров’я, добра, а особливо сьогодні – миру, радості, творчої наснаги, щедрих Божих благодатей на життєвій дорозі й успіхів у всіх починаннях!

Яскравою та різноманітною була зустріч.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору