У Ромнах відбулася ювілейна імпреза «У розмаїтті творчості»

Дата, Культура 12:09, 22.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

У читальному залі центральної міської бібліотеки для дорослих імені Бориса Антоненка-Давидовича відбулася ювілейна імпреза «У розмаїтті творчості» з нагоди 75-річного ювілею народної майстрині, викладача Університету третього віку Територіального центру соціального обслуговування РМР – Софії СТРЕЛЬЧЕНКО.

На свято зібралися рідні, друзі, творчі люди Роменської громади, бо її талант багатогранний, творчий потенціал безмежний, а «золоті руки» творять красу, роблячи світ добрішим, прекраснішим. Витвори мистецтва ювілярки знають не тільки на Роменщині, а й у різних куточках світу, зібрані кошти від  продажу яких йдуть на підтримку ЗСУ.

Зі словами вітань до Софії Семенівни звернулася заступник начальника Відділу культури Роменської міської ради Яна МУТЛАГ, яка подякувала їй за активну життєву позицію, невичерпний оптимізм, участь у культурно-мистецькому житті громади та збереження і популяризацію народних традицій.

Фахівці та підопічні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради на чолі з директором Оленою ШКРОМИДОЮ підготували Софії Семенівні театралізоване вітання.

На святі звучали привітання, поетичні рядки, жарти від місцевих літераторів, а справжньою окрасою свята стали пісні у виконанні Івана ОСТАПЕНКА та Павла ЛАВРИКА, учасників народного аматорського ансамблю «Слобожани» Роменського міського Будинку культури.

За повідомленням Роменської міської ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору