У Ромнах відбулися вибори + ФОТО

Освіта 12:27, 4.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 3 листопада, у Роменському ліцеї 1 імені П.І. Калнишевського відбулася урочиста подія – інавгурація Президента учнівського самоврядування.

Передували інавгурації вибори, які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства. Все, як у справжніх виборах: таємне голосування, бюлетені, скриньки для голосування, протоколи, виборча комісія.

“Впевнений в тому, що участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність”, – пише голова Роменської міської ради Олег Стогній.

За підрахунками лічильної комісії перемогу здобула та стала Президентом Учнівської Демократичної Республіки учениця 9-Б класу Поліна Лазоренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору