У Ромнах відбувся квест “Україна починається з рідного краю”+ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Буквально кілька годин тому у Ромнах завершився квест «Україна починається з рідного краю», організований ГО «НАШ КРАЙ – Сумщина».

Троє дівчат з міста, які зареєструвалися у змаганні, розпочали свій шлях від пам’ятника воїнам Другої світової війни у боротьбі за Iphone 11 та грошові премії.


Дівчата отримували загадки-завдання, які передбачають уміння орієнтуватися на місці та знаннях історії та пам’яток Ромен. А ще кмітливості, щоб розгадати завдання, про яке місце йдеться. Потім на кожній такій локації відшукували коди, вводили в програму, яка видавала все нові й нові загадки.


Практично на бігу дівчата розгадували, куди прямувати далі і що шукати. Маршрут видався неблизьким і нелегким: ЗД вокзал, пам’ятник Б. Хмельницькому, Роменська міська рада, Альтанка, Укртелеком, Іллінський ярмарок, Роменський історико-краєзнавчий музей і на завершення – дата заснування Ромен.

Перехожі дивувалися і запитували, кого шукають чи не потрібна допомога.


Не зважаючи на дощ, учасниці справилися з усіма завданнями. Заморені, мокрі, але усміхнені фінішували біля Роменської міської ради.


«Нам дуже сподобався квест, готові ще повторити. Ми скільки нового та цікавого дізналися про місто, що й самі не очікували. Надіємося на перемогу», – коментують Лілія та Даша.

Роменська команда зайняла 5 місце, справившись із завданнями за 1 годину 40 хвилин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору