У Ромнах відбувся ювілейний Шевченківський марафон «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь віки» + ФОТО

Влада, Дата, Культура 11:07, 13.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

10 березня в центральній міській бібліотеці для дорослих імені Бориса Антоненка-Давидовича відбувся ювілейний Шевченківський марафон «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь віки…», організований та започаткований головою Громадської організації «Літературне об’єднання «ДИВОСЛОВО» Тетяною ЛІСНЕНКО, з метою вшанування пам’яті видатного поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча Тараса Шевченка.

Сьогодні Шевченко – це національний символ українського народу, тому проведення поетичних читань віршів Великого Кобзаря у тяжку хвилину для всієї України дає можливість надихнутися силою слова.

Учасників Марафону вітали поважні гості: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь МАРЮХА та начальник Відділу культури Роменської міської ради Тетяна БАЛЯБА.

Молоде покоління і літератори Роменської громади декламували поезію Тараса Шевченка та власні поетичні твори.  На заході читали вірші Дарія КОСТЕНКО, Ярина ЧЕРЦОВА, Марія БОБРОВСЬКА, Альона ОЛІЙНИК, Ангеліна ТАРАСОВА.

Переможці конкурсу декламаторів були нагороджені грамотами за високу майстерність виконання шевченківського слова, за вивчення його життя і творчості.

На завершення Марафону, вшановуючи пам’ять Великого Кобзаря, учасники поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору