У Ромнах відкрилася виставка «Бісеринка, як душі краплинка» + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом грудня у художній галереї Роменського міського будинку культури працюватиме виставка робіт майстрині з бісероплетіння Наталії Шевчун «Бісеринка, як душі краплинка».

Вперше спробувала працювати з бісером у 9 років. Це були браслети у вигляді квіточок однорядні різнокольорові. Вчила плести сестру, сусідських дівчат. Плела їх без шаблонів і журналів – як душа бажає. Далі плела на проволоці – троянди, кілька брелків і фігурок.
Нині ж пані Наталія серйозно підійшла до свого хобі і презентувала цілу виставку своїх робіт.
Що відомо про майстриню?
Наталія народилася 6 липня 1992 року в с. Перекопівка, Роменського району. Закінчила Перекопівську ЗОШ І-ІІІ спупенів у 2010 році. Отримала дві вищі освіти в СумДПУ ім. А.С.Макаренка за спеціальностями: вчитель початкових класів та вчитель англійської мови. Психолог з відзнакою.

Наразі жінка в декретній відпустці, викладає англійську мову й паралельно розвиває свій YouTube канал, де вчить плести з бісеру різноманітні вироби в різних техніках, виготовляє прикраси, сувеніри на замовлення.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: