У Ромнах відкрилася виставка декору

Культура 13:32, 7.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

7 жовтня у художній галереї МБК відкрилась виставка робіт майстрині з декоративно-прикладного мистецтва Валентини Лижової “Барвисті стрічки крізь життя”.

Валентина полюбляє прикрашати вироби стрічками. Їхня “дружба” розпочалася приблизно 5 років тому, коли до неї звернулися родичі з незвичайною, але привабливою пропозицією. На весілля потрібно було по-святковому задекорувати пляшки з шампанським і виготовити ексклюзивні бутоньєрки. До цього Валентина Володимирівна таким масштабними проектами не займалась, але мала вже деякий досвід, бо перепробувала все в рукоділлі, доки донька вчилась в школі. Тож рідні не відмовилась і взялась за справу.

Це було не легко, адже замовлення від молодят було особливе. Майстрині прийшлось добряче підготуватись, вона шукала безліч інформації та уроків. Виріб вийшов такий гарний, що після пам’ятної події подружжя використовують його у побуті.

Від тоді технікою канзаші – древнім японським мистецтвом виготовлення квітів з атласних стрічок – Валентина Лижова захопилась не аби як.

Вона любить квіти, особливо троянди. В неї їх понад 60 кущів. Мабуть тому й зацікавилась канзаші, аби їз стрічок виготовити максимально наближену до живої краси квітку.

Далі майстриня навчилась робити гарні прикраси для волосся, різні обідки, шпильки з квітами та інше.

Заохочують маму до творчості і діти. Всі мають свої таланти, тож один одного надихають та підтримують.

Тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу виставку, яка працюватиме до 31 жовтня включно.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору