У Ромнах відкрилася виставка Сергія Тріуса «Моє життя в моїх картинах» + ФОТО

Культура 17:03, 14.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

12 травня в художній галереї МБК відкрилась виставка робіт роменського художника Сергія Тріуса “Моє життя в моїх картинах”.

Сергій Олексійович в цьому році відсвяткував свій 60-річний ювілей. На жаль, події в нашій державі не дали нам привітати художника з цією знаменною датою, та хочеться висловити йому вдячність за довгу та плідну співпрацю. Сподіваємось, що пане Сергій продовжить писати і не покине цю справу, а отже ми ще не раз побачимо його чудові роботи в нашій галереї.

Тріус Сергій Олексійович народився 21 лютого 1962 року у нашому місті у творчій родині, де люблять і вміють цінувати мистецтво в різних його проявах. У 1969 році пішов навчатися до загальноосвітньої школи №11. У 1977 році здобував освіту в професійно-технічному училищі № 2, де здобув спеціальність будівельника. Отримавши диплом працював на багатьох будівельних майданчиках нашого міста та району. В 1980 році вступив до рядів Радянської армії, служив у прикордонних військах. Після армії працював у різних сферах народного господарства.

Малювати почав у ранньому дитинстві. Спочатку це були роботи олівцем, пізніше акварельними фарбами. А зараз малює ще й олійними фарбами. Всі близькі та рідні підтримують Сергія. Найбільше йому подобається малювати пейзажі. Адже навколишні красоти нашої країни – це вічне натхнення, енергія, поштовх для створення нових картин.

Око художника завжди бачить цю красу навколишнього світу і почуття, які в цей час переповнюють художника він переносить на полотно. Напевно саме тому картини Сергія Олексійовича наповнені світлом, та добротою.

Напевно художника переповнює велика насолода, коли він відтворює на полотні неперевершену красу довкілля. Природа при будь-якій порі року і за будь-якої погоди прекрасна, а художник «полює» за цією красою. І це чудово видно на картинах майстра, адже багатьох з цих мальовничих куточків вже і не існує. Вони змінились, під впливом років, людини та природи. І лише на картині вони житимуть вічно.

Автор знаходиться в постійному пошуку, вивчає і намагається оволодіти різними техніками живописного мистецтва. У його творчій палітрі є і натюрморти, і графічні роботи і портретний живопис. Переглядаючи роботи майстра, наповнюєшся відчуттям гармонії і щастя. І кожна робота – це частинка душі автора. Дуже приємно, що діти Сергія Олексійовича, а їх в сім’ї троє, теж роблять власні спроби у образотворчому мистецтві.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору