У Ромнах відкрили ІІ тур проєкту «Пліч-о-пліч» з баскетболу + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
У загальноосвітній школі I-III cтупенів №7 Роменської міської ради відбулося урочисте відкриття ІІ туру проєкту «Пліч-о-пліч».
Розпочали зі змагань з баскетболу, серед закладів загальної середньої освіти Роменської територіальної громади, які проходять в межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

«Головна мета проєкту – залучення школярів до фізичної культури і спорту, формування у них командного духу, атмосфери спілкування та дружби, а також психологічної підтримки дітей під час війни. Бажаю всім успіхів, наснаги та перемог!», – зазначила керівник апарату Роменської районної державної адміністрації Валентина КРОЛЬ, вітаючи юних спортсменів змагань.
Амбасадор змагань – старший тренер-викладач Роменської дитячо-юнацької спортивної школи імені Віктора Гречаного, Майстер спорту України з самбо Дмитро БОГУШ.
У змаганнях з баскетболу взяли участь команди закладів загальної середньої освіти Роменської громади. Це: команда Біловодського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області; команда Роменського ліцею №4 Роменської міської ради Сумської області імені Героя України Тетяни Маркус; команда Миколаївського закладу загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області; команда Роменського ліцею № 2 імені академіка Абрама Федоровича Йоффе Роменської міської ради Сумської області; команда Роменської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області.
За повідомленням Роменської РВА
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: