У Ромнах відзначили День Європи

 Поділитися

Поділитися в

Традиційно з нагоди Дня Європи у населених пунктах Роменської громади замайоріли Прапори Європейського Союзу.

Роменською центральною міською бібліотекою для дорослих імені Бориса Антоненка-Давидовича було проведено ряд тематичних заходів, спрямованих на популяризацію європейських цінностей.

Під час літературно-інтелектуальної подорожі під назвою «Мандруємо Європою» жителі та гості громади мали змогу ознайомитися з яскравими інформаційними презентаціями видатних країн Європи: Німеччини, Франції, Польщі, Італії, Великобританії та Іспанії. По кожній країні була представлена інформація по визначним місцям. Також була підготовлена книжкова виставка відповідної тематики про європейські країни.

Під відкритим небом відбувся дитячий пленер «Європа очима дітей» юних чарівниць гуртка «Чарівна палітра», які дивували своїми глибокими за змістом картинами.

Вихованці центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю ім. Івана Кавалерідце  із завзяттям долучилися до святкового заходу. Для них була можливість проявити фантазію і намалювати малюнки на тему «Європа очима дітей».

Керуюча справами виконкому Наталія Москаленко вручила подяки та символічні подарунки від міського голови. Усі учасники заходу наповнилися неймовірними враженнями.

Для українського суспільства ця дата з кожним роком набуває нового і значущого змісту, адже ми визначаємося із загальнонаціональними пріоритетами та цілями, формуємо нове сучасне суспільство, будуємо і розвиваємо міцні партнерські та братерські відносини.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору