У Ромнах вшанували Героїв-земляків, які віддали життя за Україну + ФОТО

Громада, Дата 12:21, 28.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Цього дня  з самого ранку у Ромнах сонячно – мабуть, день буде погожим і ще таким приємно літнім. Промені сонця падають на Стелу пам’яті загиблих роменців, торкаючись теплом до прізвищ, які назавжди закарбувалися у камені та серцях земляків.  І здається, що сама природа віддає шану Героям-захисникам України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цю незриму ідилію порушили роменці, які прийшли віддати шану Героям Роменщини. Мітинг-вшанування розпочав голова Роменської районної державної адміністрації Денис Ващенко.

«Всі ми пам’ятаємо тих Героїв, тих хлопців, які першими пішли на захист України. Схиляю голову перед матерями, які виховали таких синів, низький вам уклін», – сказав він.

Говорячи слова вдячності голова Роменської районної ради Іван Яременко сказав, що вшановувати наших Героїв треба не тільки, коли підходить певна дата, а вічно. І треба виховувати у нашого суспільства розуміння того, що відбувається в країні і чого вартує українцям мир.

«Більше семи років країна в напрузі, країна у війні: багато полягло синів і дочок за наші мирні вулиці. Наше завдання ростити молодь так, щоб не стерлася пам’ять про Героїв. А люди, які втратили своїх рідних і близьких на війні, мають відчувати підтримку від держави і від нас», – зазначив Хмелівський староста, волонтер Петро Панченко.

Депутат Роменської ради, волонтер Ірина Головач сказала, що Герої вмирають фізично, але пам’ять про них живе у наших серцях.

Голова Роменської районної організації ветеранів України Надія Карпенко зазначила: «Добре, що у Ромні є місце, куди можна прийти вшанувати і задуматися про те, що відбувається в країні».

Голова Роменської районної державної адміністрації Денис Ващенко та голова Роменської районної ради Іван Яременко вручили пам’ятні відзнаки рідним загиблих та сказали теплі слова підтримки.

До стели, з якої «дивляться» на гостей дев’ять Героїв Роменщини, поклали квіти, схиливши голови у пошані, тривозі та смутку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору