У Ромнах вшанували пенсіонерів МВС + ФОТО

Дата, Поліція 10:06, 16.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 15 лютого, поліцейські та голова Роменської ветеранської організації Олександр Дмитренко з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав подякували правоохоронцям, які брали участь у бойових діях, та вручили їм грамоти і подяки.
Зустріч відбулася у актовій залі Роменського районного відділу поліції. На початку заходу виступив голова Роменської ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України Олександр Дмитренко та зазначив, що сьогодні на Роменщині перебуває у відставці 5 правоохоронців, які брали участь у бойових діях на території інших держав та які з честю і гідністю виконували свої службові обов’язки.
Після вступного слова Олександр Дмитренко подякував присутнім за віддану службу, побажав усім міцного здоров’я та вручив подяки і грамоту.
Так, за довголітню сумлінну службу, вагомий особистий внесок у справу соціального захисту пенсіонерів — учасників бойових дій та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, було вручено грамоту Сумської обласної ради учаснику бойових дій та пенсіонеру ОВС Юрію Науменку та подяки Сумської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України таким учасникам бойових дій та пенсіонерам ОВС, як: Миколі Таратуну, Володимиру Лавірку, Миколі Юхті та Дмитру Асанову.
Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору