У Ромнах вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС + ФОТО

Суспільство 15:03, 14.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 грудня, біля пам’ятного знаку «Дзвони Чорнобиля» відбулося урочисте покладання квітів за участі міського голови Олега СТОГНІЯ, голови Роменської районної ради Василя МАЛИКА, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя МАРЮХИ, депутатів міської ради, ліквідаторів аварії на ЧАЕС та членів їх сімей, працівників установ, підприємств, організацій та місцевих засобів масової інформації.

«Наш святий обов’язок сьогодні – пам’ятати про кожного, чию долю обпік чорнобильський вогонь, пам’ятати про тих жителів громади, хто віддав життя, захищаючи планету», – зазначив Олег СТОГНІЙ.

Крім того, у всіх старостинських округах громади сьогодні відбуваються урочистості, тематичні виховні години, уроки пам’яті, церемонії покладання квітів до пам’ятних знаків жертвам Чорнобильської трагедії.

За роки, що минули, людство пройшло складний шлях усвідомлення та переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням високих і небезпечних технологій.

Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, чий подвиг неможливо переоцінити. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність, перевірені часом.

За повідомленням сайту Роменської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору