У Ромнах випустили водолазів, а ще проходить тренінг з підготовки мінно-пошукових собак + ФОТО

ДСНС 13:04, 15.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Заступник керівника Сумської обласної військової адміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО та директор обласного Департаменту цивільного захисту населення Олександр МИЛАШ разом із головою Роменської районної військової адміністрації Денисом ВАЩЕНКОМ відвідали Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України.

Протягом 6 тижнів у нещодавно збудованому водолазному комплексі Міжрегіонального центру швидкого реагування підвищували свою професійну майстерність водолази ДСНС України і сьогодні вони отримали дипломи.

До речі, навчальний пункт підготовки водолазів МЦШР збудований за стандартами НАТО і за оснащенням є одним із найкращих не тільки в Україні, а й в Європі.

Також під час поїздки в Роменський район Вячеслав Печененко оглянув кінологічний центр МЦШР ДСНС України де проходить чотиритижневий тренінг двома іноземними фахівцями-інструкторами щодо методики підготовки мінно-пошукових собак та їх практичного використання для пошуку та виявлення вибухонебезпечних предметів.

Завдяки фонду Говарда Баффета та одному з кращих кінологів Великобританії Nigel Wayne Clark, який, до речі зараз передає свій досвід фахівцям-кінологам Роменщини, кінологічнй центр МЦШР ДСНС отримає 10 собак для виявлення та розмінування вибухівки.

Заступник керівника ОВА оглянув територію кінологічного центру та переглянув майстер клас від кінологів та їх підопічних.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору