У Ромнах ювенальні поліцейські привітали школярів з Днем щастя

Дата, Діти, Поліція 14:01, 21.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Підтримка дітей, особливо у період військового стану, дуже важлива. Сам з цією метою правоохоронці завітали до одного із закладів загальної освіти районного центру, аби поговорити про значення щастя у житті кожного із нас.

20 березня обрали Міжнародним днем щастя не випадково. На цей день припадає день весняного рівнодення, коли ніч практично рівняється із днем. Протягом тисячоліть тема щастя надає широкий простір для творчості поетам, художникам, музикантам, артистам. І, звичайно, кожна людина, що йде по життю з усіма її радощами і турботами, обов’язково осягає в дорозі своє неповторне щастя.

В цей день працівники ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції завітали до учнів Роменської загальноосвітньої школи № 11. Правоохоронці з дітьми вирішили з’ясувати, що ж таке щасті для кожного з присутніх. Здоров’я близьких, мир у рідній країні або навіть звичайна цукерка може стати щастям. Воно не може бути однаковим для всіх, воно різноманітне – велике й маленьке, але все ж таки щастя.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору