У Ромнах з професійним святом привітали працівників сектору дізнання

Дата, Поліція 10:00, 24.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Михайло Ільницький, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Роменського районного відділу поліції, привітав дізнавачів з професійним святом та відзначив кращих.

До завдань підрозділів дізнання відноситься здійснення досудового розслідування кримінальних проступків. Під час яких, правоохоронці зобов’язані вживати всіх передбачених законодавством заходів для забезпечення ефективності досудового розслідування.

На дізнавачів покладаються такі завдання як: захист особи, суспільства та держави від кримінальних проступків;охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження; забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування кримінальних проступків, що підслідні органам поліції; забезпечення відшкодування фізичним і юридичним особам шкоди, заподіяної кримінальними проступками; виявлення причин і умов, які сприяють учиненню кримінальних проступків, і вжиття заходів щодо їх усунення.

Так, з нагоди свята Михайло Ільницький подякував правоохоронцям за зразкову службу, сумлінне виконання обов’язків та побажав витримки, невичерпної енергії, миру, міцного здоров’я, плідної праці. Окрім того, керівник підрозділу нагородив кращих працівників грамотами.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору