У Ромнах змагалися юні авіамоделісти + ФОТО

Діти, Конкурс, Освіта 09:03, 6.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 5 липня, у Ромнах відбулися заключні змагання класу вільнолітаючих метальних моделей літаків. У заході взяли участь юні авіамоделісти молодшої вікової категорії віком до 12 років. Організатором цих змагань став Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе.

Спортсмени змагалися у класі метальних моделей – «Колібрі». Вихованці продемонстрували цікаву та напружену боротьбу за перемогу. В особистому заліку переможцями та призерами стали: 1 місце – Терещенко Дмитро (керівник Голік В.О.), 2 місце – Уманець Назар (керівник Жуков О.В.), 3 місце – Грищенко Ростислав (керівник Голік В.О.), 4 місце – Бартош Андрій (керівник Голік В.О.). Змагаючись, юні авіамоделісти показали майстерне володіння самостійно виготовленими моделями.

Сьогодні, в умовах війни, авіамоделювання набуло особливого значення. Багато колишніх вихованців авіамодельних гуртків знищуюють ворога за допомогою безпілотних літальних апаратів, ведуть аеророзвідку, проєктують та виготовляють БПЛА, повідомляють на сторінці Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору