У Ромни приїхала гуманітарна допомога + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Нарешті після 6 днів роботи волонтерів зі Львову і нашої роменчаночки, яка зараз там Наталія Сільченко, що шукали для нас необхідні продукти, ліки та товари першої необхідності, ми отримали гуманітарну допомогу. Ми шукали як доставити, адже переживали, що товар просто може не доїхати або потрапити в ЗЛІ руки. Але загальними зусиллями з допомогою Виктория Медведь Максим Гузенко ми цей груз доставили в м. Ромни, пише керівник гуманітарного штабу Юлія Федина.

Вона окремо подякувала водіям, які через всю Україну, ризикуючи своїм життям, все-таки зуміли все привезти. Адже на плечах водіїв грузових перевезень зараз лежить дуже відповідальна місія. А також своєму колективу, який з ранку до вечора самовіддано безкоштовно працює для роменців.

Тепер на штаб чекає величезна робота по розпаковці, сортуванню привезеного та розподіл по громадах.

Юлія Федина зазначила, що в кожне місто, в яке є фізична можливість доставки – гуманітарна допомога вже доставляється.

«Гуманітарної допомоги в Україну завозять ну прямо дуже багато. Якби тільки ті орки в міста впускали. А по-друге якщо маємо можливість НА ПЕРЕД забезпечити хоч якось місто(бо вже є приклади коли цього не встигли інші зробити), то чому цього не робити? І останнє -у нас вже є проблема з ліками, а це дуже страшно, коли життєво необхідних ліків НЕМАЄ», – пише вона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору