У «Ромникомунтепло» будуть застосовувати усереднені коефіцієнти, аби привести нарахування за тепло в норму

ЖКГ 14:06, 15.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Комунальне підприємство «Ромникомунтепло» Роменської міської ради» повідомило, що нарахування  плати за послугу з постачання теплової енергії в опалювальному сезоні 2022-2023 років проводиться з урахуванням фактичної кількості годин надання послуги (за години відсутності електроенергії нарахування плати за послугу з постачання теплової енергії не проводиться).

Причиною розбіжності нарахування за теплопостачання, які здійснені КП «Ромникомунтепло» РМР» та КП «Ромнитеплосервіс» РМР в порівнянні з минулим роком є введення в дію нової методики нарахування (наказ Міністерства розвитку громад та територій України від 28 грудня 2021 року № 358).

За даною методикою постраждали  абоненти, які мешкають в будинках поверховістю меншою за п’ять поверхів та тих будинках, у яких не встановлено загально-будинковий лічильник. Іншим навпаки прийшли платіжки з меншими сумами.

У зв’язку з цим, було вирішено застосувати усереднені коефіцієнти, які приведуть у норму розподілену теплову енергію відповідно до минулого року та проводити нарахування за теплопостачання за фактичні години надання послуг.

У подальшому за додатковою інформацією Ви можете звернутися за наступними номерами телефонів:

КП «Ромникомунтепло» РМР Мега Віталій Петрович 0675559868

КП «Ромнитеплосервіс»  РМР Беседа Володимир Корнійович 0985522270

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору