У школі без медалей: Міносвіти скасувало золоті та срібні відзнаки для випускників
Поділитися в
Копіювати посилання
Школярі в Україні більше не отримуватимуть золоті та срібні медалі. Відтепер у документах про середню освіту з’являться позначки «з відзнакою».
Про це Міністерство освіти повідомило у новому наказі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: