У Шостці на смітник викинули 6 тис. євро

Події 11:52, 18.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

Цікава історія сталася вчора, 16 січня, у центральній частині міста.

За інформацією джерела Шостка.INFO, комунальники прибирали сміття і знайшли пакет, повний євро. Люди щиро вважали, що це сувенірні гроші, тому викинули у сміття, яке сміттєвоз вивіз на звалище.

Власник пакету, в якому було 6 тис. євро, виявивши відсутність валюти, примчав до комунальників. Вони розповіли йому, що гроші треба шукати не у них… У підсумку чоловік поїхав на звалище, де, порившись у смітті, благополучно знайшов свій пакет з 6 тис. євро.

Кажуть, чесним комунальникам на знак подяки він подарував по 1000 грн.

У поліції Шостка.INFO проінформували, що заяв про зникнення пакету з 6 тис. євро до них не надходило.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору