У Шостці волонтери оголосили акцію “Чашка кави для ЗСУ”, аби зібрати необхідну суму на тепловізор захисникам

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомлялося раніше, до Волонтерського центру “Шостка”, за допомогою звернулися донька та дружина військовослужбовців із нашого міста, які воюють у гарячих точках на сході та півдні України.

Захисники із різних підрозділів, наразі знаходяться в різних областях, але і тим, і іншим для виконання бойових завдань потрібні тепловізори. Прилади нічного бачення дозволять краще бачити і бити ворога в темну пору доби.

Як зазначають у Волонтерському центрі, для купівлі одного приладу нічного бачення кошти зібрали. На другий – збір ще триває.

Наразі волонтери оголосили акцію “Чашка кави для ЗСУ”.
– Волонтерський центр “Шостка” збирає 47 тис. грн, аби придбати тепловізор для 58 ОМПБр , у складі якої несуть службу багато шосткинців. Волонтерами вже зібрано 28 тис. грн.
Кожен донат, навіть у розмірі вартості однієї чашки кави,☕прискорює купівлю тепловізора, який дуже потрібен нашим захисникам!
Саме невеликі суми від великої кількості людей допомагають закривати збори на придбання необхідного нашим військовим. Щиро вдячні кожному з Вас за підтримку! – повідомляють у Волонтерському центрі.
Для участі в акції можна відсканувати QR-код на постері або зробити переказ на картку Приватбанку
5168 757402500062
Отримувач  – Гончарова Аліна Олександрівна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору