У справі про побиття роменця біля кафе «Джин», що спричинило його смерть, свідки не з’являються до суду

Кримінал, Суд 12:00, 11.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє Роменський міськрайонний суд.

На попередньому судовому засіданні не вдалося завершити допит свідка, яка заявила про незадовільний стан здоров’я. Тому її викликали на 8 травня. Однак, вона не з’явилася для дачі показань. Суд наклав на свідка грошове стягнення у розмірі, передбаченому КПК України.

Також стягнення у розмірі 1342.00 грн. були застосовані й до 5-ти інших свідків, які також не з’явились у судове засідання, хоча були повідомлені належним чином.

На наступне судове засідання, яке  призначене на 5 червня цього року на 14.30 год., повторно викликаються свідки. Загалом по справі у якості свідків стороною обвинувачення залучено 20 осіб.

Нагадаємо, наразі розгляд справи продовжується відносно лише двох обвинувачених, дії яких органом досудового розслідування кваліфіковані за ч. 2 ст. 296, ч. 2 ст. 121 КК України,.

Матеріали відносно двох інших осіб, обвинувачених за ч. 2 ст. 296 КК України, виділені в окремі провадження та зупинені у зв’язку з призовом для проходження військової служби під час мобілізації одного обвинуваченого та розшуком іншого.

Інформаційно: Трагедія сталась в Ромнах 11 липня 2020 року близько 4 год 40 хв. Поблизу одного з місцевих кафе між обвинуваченими та потерпілим розпочалась словесна перепалка, яка переросла в бійку, внаслідок якої потерпілий  отримав тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. Його доставили до Роменської ЦРЛ, де від отриманих травм 17 липня помер.

Дії чотирьох обвинувачених органами досудового розслідування кваліфіковані як хуліганство, вчинене групою осіб (ч. 2 ст. 296 КК України), разом з тим, двоє з них обвинувачуються також у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).

Санкцією ч.2 ст.121 КК України передбачено покарання у виді  позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

За хуліганські дії ( ст.296 КК України)  передбачено покарання у виді  обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Пошук в ЄДРСР судових рішень по вказаному провадженню можна здійснити за номером справи № 585/3105/20.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору