У Сумах липоводолинці у кубковому футбольному матчі перемогли краматорців

Спорт 17:13, 19.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

На стадіоні “Ювілейний” у Сумах у матчі другого попереднього етапу кубку України з футболу “Альянс” з Липової Долини приймав футбольний клуб “Краматорськ”.

Обидва клуби виступають у першій футбольній лізі України: липоводолинці йдуть наразі на дев’ятому місці у чемпіонаті, маючи в активі чотири очка після трьох матчів, краматорці – на третьому – з дев’ятьма очками після чотирьох поєдинків.

Вже на четвертій хвилині гри ударом з кута штрафного майданчика м’яч у дальній кут відправив сімнадцятирічний півзахисник “Краматорська” Єгор Гунічев. Відігрались господарі на 29-тій хвилині матчу – ударом головою по воротах “Краматорська” відзначився двадцятичотирирічний півзахисник “Альянсу” Станіслав Шарай. А за дві хвилини привітання партнерів приймав його партнер по команді двадцятисемирічний Богдан Шмигельський, який пробив зі штрафного, – повідомляє Суспільне Новини.

У другому таймі рахунок не змінився – “Альянс” перемагає з рахунком 2:1 і представлятиме Сумщину в 1/32 фіналу.