У Сумах немовля, яке народилося із вагою 540 грамів, виписують додому

Діти, Суспільство 21:59, 9.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Мама дитини, сумчанка Олександра, згадує: «Донька була такою маленькою, що могла вміститися на долоні. Зовні така червона і нагадувала бурячок…Але я ні на мить не засумнівалася у професіоналізмі наших лікарів, молилася і вірила, що все буде добре»

 

Чоловік Денис постійно підтримував і підбадьорював своїх дівчаток, починаючи з пологів, на яких був присутній.

Наразі Олександра із дитиною готуються до виписки. Віроніка, так звати дівчинку, – це найменша дитина, яка коли-небудь народжувалася на Сумщині. Після більш ніж трьох місяців інтенсивної терапії, вона вже має вагу 2 кг 410 грамів і завдовжки 42 см.

Ольга Чирва, директорка КНП «Клінічний перинатальний центр Пресвятої Діви Марії» СМР, говорить, що колективу під силу випадки будь-якої складності, а про фахівців і успішний досвід закладу знає вся Україна. Професіоналізм, уважність, новітнє обладнання, медичні препарати – усе це разом робить велику життєву справу.

Більше подробиць у відео-репортажі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору