У Сумській області військовим доставлятимуть посилки за 1 гривню
Поділитися в
Копіювати посилання
Компанія “Нова пошта” доєдналася до національної програми підтримки військовослужбовців у застосунку “Армія+”.
Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
«Тепер у розділі “Плюси” захисники і захисниці можуть надсилати та отримувати вантажі до 30 кг у прифронтових відділеннях всього за 1 гривню», – повідомила вона.
Мова йде про Сумську, Харківську, Донецьку, Запорізьку та Херсонську області.
Для користування послугою потрібно згенерувати штрихкод у застосунку та показати його оператору відділення. За місяць можна використати до трьох штрихкодів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: