У Сумській області військовим доставлятимуть посилки за 1 гривню

Армія, Послуги 12:00, 21.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

Компанія “Нова пошта” доєдналася до національної програми підтримки військовослужбовців у застосунку “Армія+”.
Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

«Тепер у розділі “Плюси” захисники і захисниці можуть надсилати та отримувати вантажі до 30 кг у прифронтових відділеннях всього за 1 гривню», – повідомила вона.

Мова йде про Сумську, Харківську, Донецьку, Запорізьку та Херсонську області.

Для користування послугою потрібно згенерувати штрихкод у застосунку та показати його оператору відділення. За місяць можна використати до трьох штрихкодів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору