У Сумському онкологічному диспансері запрацював сучасний лінійний прискорювач Halcyon, який діє виключно на пухлину

Здоров'я, Медицина 11:01, 5.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Від учора перші пацієнти розпочали проходити лікування на сучасному лінійному прискорювачі Halcyon, який встановлений у відділенні променевої терапії Сумського онкологічного диспансеру, пише голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Сучасний апарат забезпечує максимально комфортні умови для роботи лікаря і для пацієнта.Система відрізняється надзвичайною пропускною здатністю, адже процедура в середньому займає 15 хвилин. А найголовніше – це точність дії. Прискорювач діє виключно на пухлину, не вражаючи при цьому здорові тканини.

Лікарі вже говорять про те, що непогано було би придбати ще один подібний апарат, адже до нас вже їдуть на лікування люди з сусідніх областей.

Для пацієнтів воно безкоштовне, оскільки входить в пакет променевого лікування від НСЗУ .

Відтепер у Сумському онкологічному диспансері можуть лікувати пацієнтів будь-якого віку з пухлинами різної локалізації.

Опромінювати на лінійному прискорювачі можна 95% пухлин всіх різновидів. Це і новоутворення молочної залози, злоякісні пухлини органів травлення, новоутворення органів малого таза і підшлункової залози, пухлини головного мозку, злоякісні ураження передміхурової залози, рак легень, ЛОР-онкопатологія.

«Дякую всім, хто долучився до збору коштів на придбання прискорювача. Це якраз той випадок, коли і одна гривня була дуже важливою», – зазначає голова ОВА.

Наразі продовжуються ремонті роботи – будуть приводити до ладу фасад приміщення, а міська влада обіцяє навести порядок на території.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору