У районі відкрили першу поліцейську станцію

Громада, Поліція 15:45, 17.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні в с. Синівка, що на Роменщині відбулося відкриття першої поліцейської станції.

В рамках Всеукраїнського проекту «Поліцейський офіцер громади», проводяться необхідні заходи для впровадження даного проекту на території Сумської області. Одним з пункті є облаштування приміщення, в якому майбутній поліцейський офіцер громади буде проводити прийом громадян та виконувати свої функціональні обов’язки. Так, сьогодні на території Синівської ОТГ, а саме в с. Синівка, відбулося урочисте відкриття поліцейської станції.

Спочатку голова Синівської ОТГ Олег Тихоненко подякував правоохоронцям за тісну співпрацю та можливість захистити громадян, маючи власного поліцейського. В свою чергу начальник Роменського районного відділу поліції Андрій Лещенко подякував голову за відкритість до нового проекту та оперативність у його впровадженні, адже дана станція є першою в Роменському районі та пообіцяв в свою чергу надати професіонала своєї справи – майбутнього поліцейського офіцера громади, який запрацює вже цієї осені.

Далі Андрій Лещенко спільно з Олегом Тихоненко урочисту перерізали стрічку та ввійшли до приміщення станції, яка обладнана всім необхідним для виконання покладених обов’язків, тут і нові меблі, і оргтехніка, і навіть холодильник та мікрохвильова піч.

Майбутнього професіонала Національна поліція України забезпечить службовим автомобілем, для більш швидкого реагування на правопорушення та полегшить виконання ним службових завдань.

В кінці зустрічі присутні обговорили нагальні потреби громади та методи їх вирішення, та подякували один одному за розуміння та тісну співпрацю.

Роменський районний відділ поліції

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору