У «Території добра» навчають керувати гнівом + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

26 липня 2022 року в центрі «Територія добра» відбулося заняття для тимчасово переміщених осіб з теми «Навчання керування реакціями. Гнів».

Заняття розпочалось із знайомства. Передаючи по колу «чарівну кулю» (м’яч), учасники презентували себе: розповідали про те, що вони люблять, чим займаються у вільний час, яке мають хобі тощо.

Під час гри «Рик дракона» діти і дорослі уявляли себе маленькими дракончиками, які зустрілися випадково на галявині. Граючись, дракони посварилися, полаялися та посперечалися. Учасники відтворювали «рик» розгніваних драконів.

Люди також можуть відчувати гнів. Це відбувається, коли щось іде не так, як хотілося, коли хтось ображає, бере речі без дозволу тощо. Тоді розгнівана людина починає кричати, битися, щось ламати й ображати інших. А іноді люди відчувають стільки енергії, що не можуть її ніяк опанувати і водночас не розуміють, як її проявити безпечно для себе та інших. Наші гості знайомилися з різними способами вираження гніву у безпечний для себе та інших спосіб.

Граючи в гру «Чарівний дощ», діти і дорослі спробували ще один спосіб, який допомагає виразити агресивні почуття в безпечній формі. Гра складалася з трьох етапів. Перший етап: «Учасники обирали собі кілька серветок різних кольорів і рвали їх на дрібні шматочки». Другий етап: «Діти і дорослі підкидали вгору шматочки серветок, кидали один на одного, влаштовуючи «чарівний дощ». Третій етап гри: «Кожен учасник збирав шматочки серветок у пакет». Розриваючи стару газету, журнал, серветки на дрібні шматочки, ми вивільняємо надлишок енергії, заспокоюємося. Із цих кольорових шматочків наші гості створювали аплікацію «Чарівний дракончик», роблячи його пухнастим, об’ємним.

Наступна зустріч відбудеться у вівторок 02 серпня о 09:30 за адресою: м. Ромни, вул. Коржівська, 5. Запрошуємо всіх охочих доєднатися. Буде цікаво!!!

Телефон для довідок: 0686869405.

Сайт Роменської міської ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору