У Великих Бубнах святкували День села + ФОТО

Громада, Дата, Село 14:05, 20.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Працьовите та гостинне село Великі Бубни на святкування зібрало гостей з різних куточків нашої громади.

Зі щирими словами до жителів та гостей звернулися: міський голова Олег Стогній, заступник міського голови Вячеслав Оврамець, начальник відділу культури Тетяна Баляба та староста Виконавчого комітету Любов Буша. Під час офіційної частини відбулося вручення подяк Виконавчого комітету Роменської міської ради, а саме: родині Кобзаренків, Володимиру Лазоренку, Людмилі Ниткі, Ніні Харченко, колективу місцевої пожежної команди, колективам будівельників ТОВ”АГРОФІРМА ЛАН” села Матлахове та Великі Бубни та колективам “Соціального проекту” ТОВ “АГРОФІРМА ЛАН” села Матлахове та Великі Бубни.

Святкова концертна програма захопила глядачів з «першої ноти» – обрядового дійства «Зажинки», у виконанні фольклорного колективу «Надвечір’я» та дитячого фольклорного гурту «Дивоцвіт».

Своїм співом радували: Тетяна Горбачова, Ігор Кохно, Валентина Васильченко, Наталія Місяйло, Лідія Олійник, Варвара Гончаренко, Надія Калініченко, Юрій Корнух , Вікторія Тютюнник. Також дуети у складі: Ольги Перешивайло та Дмитра Комлика, Ліни Панченко і Катерини Смалько, Сергія та Юрія Корнухів, Тимофія Потопальського і Максима Галенка та сестер Яремчук не залишали глядачеві й часу відпочити від оплесків.

Свою майстерність у танці продемонстрували хореографічні колективи «Артес», «Асорті» та «Exlibris» Великобубнівської дитячої музичної школи, керівник Ліна Ткаченко.

Гуморесками та мініатюрами веселили публіку Володимир Киричок та Олександр Панченко.

Естрадні студії «Рушничок», «Експромт», «Магічні бубни» та аматорський колектив «Любисток» подарували публіці гарний настрій та незабутні враження.

Фінальним, патріотичним акордом, незабутньої концертної програми, став виступ чарівної Ліни Панченко.

Далі на гостей чекала козацька каша і візитівка села – духмяний коровай з пиріжками та запальна дискотека.

Сайт Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору