У Житньому відзначили День села + ФОТО

Громада, Дата, Село 14:09, 30.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Усі справи відклали цієї суботи жителі села Житне, аби зібратися на святі єднання, дружби, радості, щирого спілкування, душевних спогадів і світлих надій – Дні села.

Перші враження дарувала виставка місцевих майстринь-вишивальниць, яка занурила присутніх у вир неймовірного світу мистецтва.

З Днем села привітали заступник міського голови Вячеслав Оврамець, начальник відділу культури Роменської міської ради Тетяна Баляба та староста Сергій Подрєз.

Гості побажали, щоб лунали в селі дитячі голоси, щоб було приємно жити – у здоров’ї й благополуччі. А ще закликали бути ініціативнішими та частіше ставити перед владою вимоги, щоб через рік село зустрічало гостей ще охайнішим та привабливішим.

Ретельно підготували організатори сценарій свята. Правильні й потрібні слова знайшлися в ньому для всіх − наймолодших і найстарших жителів села, матерів-героїнь, ювілярів весіль, меценатів та майстринь. Найкращих представників було відзначено подяками Виконавчого комітету Роменської міської ради та цінними подарунками.

Розважальна програма була розписана на весь день. Досхочу набавилась малеча з аніматорами та на атракціонах.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору